Yağ Enjeksiyonu ile Göğüs Büyütme

Görsel Anlatımlı Videolar

Hasta göğüslerinin büyümesini istiyor ama operasyonun silikon ile veya dolgu maddeleri ile yapılmasını istemiyorsa en iyi çözüm ameliyatsız göğüs büyütme tekniklerinden biri olan yağ enjeksiyonu ile göğüs büyütme operasyonudur.

Yağ Enjeksiyonu ile Göğüs Büyütme Nasıl Yapılır?

ameliyatsız göğüs büyütme

Yağ enjeksiyonu ile meme büyütme işlemleri hastanın farklı bölgelerinden alınan yağ dokuları ile gerçekleştirilir.

Göğüs Büyütmede Kullanılacak Yağlar Hangi Bölgelerden Alınır?

yağ enjeksiyonu ile göğüs büyütme

Bu bölgeler genellikle bel ve karındır. Eğer bu işlemi yaptırmak isteyen hastanın karın ve bel bölgesinde yeterli yağ miktarı var ise o zaman bel ve karın bölgelerine liposuction yapılarak yağlar alınır ve işlendikten sonra göğüslere enjekte edilerek aktarılır.

Yağ Enjeksiyonu ile Göğüs Büyütmede İdeal Hasta!

ameliyatsız göğüs büyütme

Hastanın göğüs dokusu zaten mevcut ise derisi çok sert çok atletik değil ise yani bir miktar yumuşaksa bu hastalar yağ enjeksiyonu ile meme büyütme için idealdir.

Operasyon oldukça konforlu ve rahat bir ameliyattır. İz kalır mı? Göğüslerde herhangi bir iz kalmaz. Operasyonda aynı liposuction evreleri geçerlidir. Ne zaman taburcu olabilirim? İşlem sonrası hasta aynı gün taburcu olabilir. Göğüslerde yaklaşık 1 hafta kadar şişlik olur. 1 haftadan sonra şişlikler azalır. Göğüsler 1 ay sonra iyi bir hale gelir. 6 ay sonra ise kalan yağlar hayat boyu kalıcıdır.

Göğüslere Enjekte Edilen Yağlar Kalıcı mı?

yağ enjeksiyonu ile göğüs büyütme

Aktarılan yağların yaklaşık %40 kadarı ömür boyu göğüslerde kalabilmektedir. Dolayısıyla ihtiyacı olan boyuttan daha fazlası memeye aktarılmalıdır. Eğer hastada yeterli meme dokusu yok ise sadece bir beden büyütmek ya da hafif bir dolgunlaştırma amacı ile yapılması gerektiği hastaya söylenmelidir.

Yağ enjeksiyonu ile meme büyütme operasyonları aynı zamanda daha önce göğüs dikleştirme ameliyatı olmuş hastalara büyütmek amacı ile yine daha önce silikon ile göğüs büyütme ameliyatı olmuş hastalara da uygulanabilmektedir.

Yağ Enjeksiyonu ile Göğüs Büyütme Fiyatları;

ameliyatsız göğüs büyütme fiyatları

Operasyonun fiyatını belirlemede hastanın muayene bulguları, işlemin gerçekleştirileceği hastane, göğüslere ne kadar yağ enjekte edileceği gibi birçok faktör ameliyatsız yağ enjeksiyonu ile göğüs büyütme estetiğinde oldukça önemlidir. Bu yüzden makalemizde maalesef fiyat bilgisi veremiyoruz.

Fiyat bilgisi için bize mail veya telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM

Yorumlarınızı Bekliyoruz… 🙂

Bu makale tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi veya teşhis niteliği taşımaz.

Makalemizde yer almayan ancak merak ettiğiniz soruları mail veya yorum yaparak bize ulaştırabilirsiniz.

Operatör Doktor Ali Mezdeği

 

400 Görüntülenme

Anahtar Kelimeler: