Silikonla Popo Büyütme

Görsel Anlatımlı Videolar

Popo yani kalça estetiğinde kullanılan ve en etkili olan teknik silikon protez ile popo büyütmedir.

Poposu küçük ve sarkık olan bayan ve erkeklere uygulanan ve cerrahi olan bu yöntem ile popo belirginleştirilerek efektif bir görünüm kazandırılır. Ameliyatsız yöntemleri yeterli bulmayan veya vücudunda kalça büyütme ameliyatı için yeterince yağ olmayan her kez bu ameliyatı rahatlıkla olabilir.

Cerrahi bir ameliyattan korkmayan ve poposunu büyütmek isteyen kişiler için rahatlıkla söyleyebilirim ki popo büyütme estetiğinde en iyi yöntem ve teknik budur.

Silikonla Popo Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Silikonla Popo Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır

Ameliyat yaklaşık 1 – 1.5 saat aralığında sürer. Öncelikle muayene bulguları sonrası popoya takılacak silikonun markasına ve boyutuna karar verilir. Daha sonra hastaya hastane şartları altında genel anestezi verilir. Ameliyat popo orta bölgesine yapılan bir kesi ile başlar. Bu kesi 3 – 5 santimlik bir kesidir. Her iki bölgede yani sağ ve sol kalçadaki kas içerisine ideal ölçülerde olan silikon protez yerleştirilir.

İdeal Silikon Boyutu Nasıl Belirlenir?

İdeal Silikon Boyutu Nasıl Belirlenir

Silikon ile popo büyütmede popoya yerleştirilecek silikonun hacmi ve boyutuna diğer silikonla göğüs büyütme işlemlerinde olduğu gibi hasta ve doktor birlikte karar verir. Tabi ki karar aşamasında hastanın muayene bulguları da önemlidir.

Silikonla Popo Büyütme Ameliyatı Sonrası;

af-768x222

Ameliyat bittikten sonra hasta aynı gün ya da bir gün sonra hastaneden taburcu olabilir. Belirli bir süre pozisyon ayarlaması yapılıyor. Hasta istirahat dinlenme aşamasından geçiyor. Yaklaşık bir haftalık bir sürenin sonunda hasta günlük hayatına dönebiliyor.

Silikonla Popo Büyütme Ameliyatının Avantajları;

Silikonla Popo Büyütme Ameliyatının Avantajları

-Kalçalara hacim verilmesi için kullanılan silikon yağ enjeksiyonu ve dolgu maddeleri ile kalça büyütme estetiğine göre ömür boyu kalıcıdır.

-Popo hacmini ve büyüklüğünü ömür boyu korur.

-Popo bölgesi çok daha çekici olur.

-Bayan ve erkek hastalar seksilik katar.

-Belden aşağıya inen vücut kavisinin belirgin olmasını sağlayarak. Efektif bir görünüm yakalanır.

Silikonla Popo Büyütme Estetiği Fiyatları;

Silikonla Popo Büyütme Estetiği Fiyatları

Popo ( Kalça ) büyütme ameliyatları silikon ile yapılacak ise silikonun boyutuna ve markasına karar verilmeden, hastane seçimi yapılmadan ve hastanın muayene bulguları incelenmeden fiyat verilmesi mümkün değildir.

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM 

Yorumlarınızı Bekliyoruz… 🙂

Bu makale tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi veya teşhis niteliği taşımaz.

Makalemizde yer almayan ancak merak ettiğiniz soruları mail veya yorum yaparak bize ulaştırabilirsiniz.

Operatör Doktor Ali Mezdeği

332 Görüntülenme

Anahtar Kelimeler: