Popo Küçültme

Görsel Anlatımlı Videolar

Popo yani kalça bölgesi göğüsler ile beraber bir kadının vücut bütünlüğünü ve çekiciliğini yansıtan en önemli bölgedir.

İdeal orandaki popo!

Bu yüzden bu bölgeler ideal oranda oldukları zaman vücut bütünlüğü bakımından kişiye çok efektif bir görünüm ve çekicilik katar.

Popo neden büyür?

Ancak fazla kilo alma, yaşın ilerlemesi ve genetik faktörler gibi çeşitli nedenlerden dolayı popo yani kalça bölgesi ideal orandan çok daha büyük ve sarkık olabilir.

Böyle olunca da popo hem fazla büyük olur ki bu görsel olarak pek de hoş değildir. Aynı zamanda büyüklüğün etkisi ile sarkar ve pantolon tarzı kıyafetler giyildiğinde kalçalar katman katman durur.

Bu tarz durumlar popo da ki deformitenin yani sarkıklığın ve büyüklüğün durumuna göre farklı teknik ve yöntemler ile estetik cerrahi operasyonları ile düzeltilebilir.

Spor ile popo küçülür mü?

Estetik cerrahi dışında eğer popo da aşırı bir büyüklük yok ise spor ile de popo %30 – %40 kadar küçültülerek dikleştirilebilir. Ancak popo küçültme ve dikleştirmede kesin çözüm estetik cerrahi uygulamalarıdır.

Popo Küçültme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Popo Küçültme Ameliyatı Nasıl Yapılır

Popo küçültme ameliyatları cerrahi olduğu için biraz korkutucu durabilir. Ancak gerçek hiç de öyle değildir. Herksin bildiği klasik ya da vaser liposuction tekniği ile popo net bir şekilde küçültülerek dikleştirilebilir. Ve istenilen şekil verilebilir. Bu işlem hastane koşullarında ve genel anestezi altında yapılır.

Ancak şunu da belirtmek isterim ki eğer popo küçültme ameliyatı olacak hastanın poposu çok aşırı büyük ise sadece liposuction tekniği yetersiz olabilir. Bunun dışında popo küçültüldükten sonra uyluk germe ameliyatı da yapılıp fazla olan deri dokusu da alınmalı.

Her halükarda kalça küçültme estetiği ameliyatları sonrasında netice olarak çok daha efektif, çekici ve ideal oranda bir popoya (kalçaya) sahip olacaksınız.

Popo Küçültme Ameliyatı Fiyatları;

Popo Küçültme Ameliyatı Fiyatları

Genel muayene bulgularına bakılmadan, popo dan ne kadar yağ alınacağına karar verilmeden, küçültme ile beraber poponun ne kadar dikleştirileceği belirlenmeden, ameliyatın hangi hastanede yapılacağına karar verilmeden fiyat bilgisi verilemez.

Fiyat bilgisi için bize mail veya telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM

Yorumlarınızı Bekliyoruz… 🙂

Bu makale tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi veya teşhis niteliği taşımaz.

Makalemizde yer almayan ancak merak ettiğiniz soruları mail veya yorum yaparak bize ulaştırabilirsiniz.

Operatör Doktor Ali Mezdeği

616 Görüntülenme

Anahtar Kelimeler:

4 comments:

Volkan23 Ocak 2018 at 22:11Reply

Merhabalar kalça küçültme ameliyatıyla ilgili fiyat bilgisi almak istiyorum

admin5 Ekim 2018 at 01:26Reply

0543 241 3 241 nolu WhatsApp hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz..

Süleyman Şah oğlu Ertugrul30 Mart 2018 at 21:57Reply

17 yaşındayım 2 lt alınacak ne kadar

admin5 Ekim 2018 at 01:24Reply

0543 241 3 241 nolu WhatsApp hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz..