Kulak Memesi Estetiği

Görsel Anlatımlı Videolar

Kulak memesi küçültme işlemini ya da kulak memesi estetik uygulamalarını da yine diğer kulak ameliyatlarında olduğu gibi lokal anestezi ile sadece kulak memesini uyuşturarak yapıyoruz.

Bu tarz uygulamalı cerrahi işlemlerin süresi ortalama 40 – 45 dakikadır. Ameliyat esnasında yapılan kesileri estetik kendiliğinden eriyen dikişler ile kapatıyoruz. Böylece dikiş alınması gerekmiyor hasta ertesi gün işine sosyal hayatına rahatlıkla dönebiliyor.

Kulak memesi operasyonlarında en önemli olan nokta ameliyat öncesi çizimdir. Yani kulak memesini ne kadar küçülteceğiz? Yeni oluşturulacak kulak memesi nasıl olacak? Bunların hepsini kulağı uyuşturmadan önce çizim yaparak belirliyoruz.

Operasyon öncesi çizimlerde L şeklinde bir kesi attı planlayacağız ve ameliyat bitiminde dikiş hattımızda L şeklinde olacak.

Kulak Memesi Estetiği Sonrası;

kulak-memesi-kucultme-ameliyati

Operasyon sonrası yukarıda da bahsettiğim gibi hastamız rahatlıkla sosyal hayatına kaldığı yerden devam edebiliyor. Yapılan kesi işleminde oluşan izde ortamla 7 ay sonun da ten rengi kıvamına gelerek %99 belirginliğini yitiriyor.

Kulak Memesi Estetiği Fiyatları;

kulak estetiği

Kulak memesinin ne kadar küçültüleceğinin, kulak memesi küçültülmesi ile beraber kulağa başka bir operasyon yapılacak mı? Yapılmayacak mı? Gibi faktörler operasyonun fiyatını belirlemede önemli bir rol oynar. Bu yüzden yanıltıcı olmaması için operasyon ile ilgili makalemizde herhangi bir fiyat bilgisi veremiyoruz.

Fiyat bilgisi için bize mail veya telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM

Yorumlarınızı Bekliyoruz… 🙂

Bu makale tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi veya teşhis niteliği taşımaz.

Makalemizde yer almayan ancak merak ettiğiniz soruları mail veya yorum yaparak bize ulaştırabilirsiniz.

Operatör Doktor Ali Mezdeği

537 Görüntülenme

Anahtar Kelimeler:

2 comments:

Can29 Eylül 2017 at 05:12Reply

Hocam selamlar, kulak memesi küçültme estetiği hipertrofik skar bölge olduğundan risk var mı? Yani kabarma, kızarıklık gibi izler bunun önüne nasıl geçiyorsunuz. Belirgin iz kalması beni korkutuyor. Ya da kabartı. Kulak memem büyük fakat internette araştırma yapınca bu bilgi beni korkuttu. Teşekkürler

admin5 Ekim 2018 at 01:28Reply

0543 241 3 241 nolu WhatsApp hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz..