Kalıcı Dudak Dolgusu

Kalıcı Dudak Dolgusu

Yüz güzelliğimiz de dudaklarımızın apayrı bir yeri vardır. Estetik olarak çekici, dolgun, alımlı ve büyük dudaklara sahip olmak özellikle bir çok bayanın hayalidir.

Özellikle bizim toplumumuz genetik olarak maalesef kalın ve dolgun bir dudak yapısına sahip değildir. Ancak bir çok operasyonda olduğu gibi ne kadar genetik olarak güzel ve büyük dudaklara sahip olmasak bile günümüz estetik cerrahi uygulamaları ile çok kısa bir sürede hayalinizdeki dudaklara sahip olabiliyorsunuz.

Dudak dolgusu operasyonları estetik plastik cerrahi uygulamaları arasında ameliyatsız olarak yapılan işlemlerden birisidir.

Oldukça rağbet gören dudak dolgunlaştırma işlemleri iki farklı teknik ile uygulanabilir. Bunlar medikal dolgu melzemeleri ve silikon ( permalip ) ile dudak dolgunlaştırmadır. Silikon ile dudak kalınlaştırma işleminde kullanılan silikona permalip dudak silikonu denmektedir.

Bu yazımızda silikon ile kalıcı dudak kalınlaştırma ve dolgunlaştırma estetiği düşünen bayan ve erkekler için biraz bilgi vermeye çalışacağım.

Silikonla Dudak Kalınlaştırma İşlemi Nasıl Yapılır?

dudak dolgusu

Dudağın iki kenarına yapılan gizli kesiler ile silikon dudak hattına yerleştirilir ve kesiler kapatılır. Bu operasyon lokal anestezi altında ve kliniklerde yapılır. Yaklaşık olarak 10 – 15 dakika kadar sürer.

Netice olarak  bu teknik ile kalıcı, dolgun, çekici ve efektif dudaklara sahip olabilirsiniz.

Kalıcı Dudak Kalınlaştırma İşlemini Herkes Yaptırabilir mi?

Kalıcı Dudak Kalınlaştırma İşlemini Herkes Yaptırabilir mi

Bu operasyon için her dudak uygun değildir. İşlemin yapılabilmesi için işlemi yapacağımız kişinin muayene bulgularının yani dudak yapısının silikon ile dudak kalınlaştırma yöntemi için uygun olması gerekmektedir.

Kalıcı Dudak Silikonunun Avantajı!

Kalıcı Dudak Silikonunun Avantajı

Dudak silikonunun kalıcılığının yanında bir diğer avantajı ise vücuda karşı hiç bir alerjisi ve reaksiyonu olmamasıdır.

Silikon ile meme büyütme operasyonlarında olduğu gibi vücut doğal bir kapsül geliştirir. Ve silikon ömür boyunca geliştirilen kapsül içerisinde güvenle kalır. Hastaya da hiç bir rahatsızlık vermez.

Permalip Kalıcı Dudak Silikonu Estetiği Fiyatları;

Operasyon fiyatının belirlenmesinde öncelikle hastanın dudak yapısı incelenmeli ve silikon boyutuna karar verilmelidir. Bu yüzden makale içerisinde maalesef ücret bilgisi veremiyoruz. Ayrıca yazmış olduğumuz makaleler uzun yıllar sitemizde kalacağından şu an bu makalede ortalama olarak bile olsa yazacağım bir fiyat ileride çok yanıltıcı olabilir. Ve hasta doktor ilişkisinde güvensizliğe yol açabilir ki bu bizim istediğimiz son şey.

Fiyat bilgisi için bize mail veya telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM

Yorumlarınızı Bekliyoruz… 🙂

Bu makale tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi veya teşhis niteliği taşımaz.

Makalemizde yer almayan ancak merak ettiğiniz soruları mail veya yorum yaparak bize ulaştırabilirsiniz.

Operatör Doktor Ali Mezdeği

1.593 Görüntülenme

Anahtar Kelimeler:

2 comments:

Selin Taylak14 Mayıs 2018 at 21:51Reply

Permalip hakkında bilgi almak istiyorum

admin5 Ekim 2018 at 01:23Reply

0543 241 3 241 nolu WhatsApp hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz..