Göbek Deliğinden Göğüs Büyütme

Görsel Anlatımlı Videolar

Günümüzde estetik cerrahi alanında yeni, efektif ve çok iyi neticeler veren birçok teknik mevcuttur. Çok bilinmese de göbek deliğinden göğüs büyütme estetiği de güncel ve yeni estetik operasyon tekniklerinden birisidir.

Özellikle göğüs ucunda veya meme altı kıvrımında kesi izi istemeyen bayanlar için oldukça iyi bir alternatif olan göbek deliğinden göğüs büyütme ameliyatları cerrahi olarak yapılıp karın germe ameliyatı ile birlikte uygulanıyor.

Karın germe ameliyatı ile birlikte kombine bir şekilde uygulanması da aslında bu tekniğin artılarından birisi. Normal şartlarda yani diğer silikonla meme büyütme operasyonlarının aksine bu teknik ile hem göğüs izsiz olarak istenilen boyuta ve hacme getirilmiş oluyor hem de karın bölgesindeki sarkıklıklarda yok edilip göbeğe de estetik bir görünüm verilmiş oluyor.

Göbek Deliğinden Meme Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Göbek Deliğinden Meme Büyütme Ameliyatı Sonrası

Yukarı ki paragrafta da bahsettiğim gibi karın germe ameliyatı ile birlikte uygulanan bu teknik de karın germe sırasında boş olan silikon göbek deliğinden göğüse yerleştiriliyor. Daha sonra sedasyon ile ideal ölçüde şişiriliyor.

Operasyon karın germe ile birlikte uygulandığından hasta 1 gün kontrol amaçlı hastanede misafir edildikten sonra taburcu olabiliyor.

Göbek Deliğinden Göğüs Büyütme Ameliyatı Sonrası;

Göbek Deliğinden Meme Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır

Hasta taburcu olduktan sonra ağrılarının olmaması ve kolay bir ameliyat sonrası dönem geçirmesi için birkaç farklı ağrı kesici ilaç verilir. Bunun dışında göğüslerine darbe almamaya dikkat etmeli ve ağrı kaldırmamalıdır. Eğer gerekirse ortalama 1 ay cinsel perhiz uygulaması da hasta için faydalı olacaktır.

Göğüsler Tekrar Küçülür mü?

Göğüsler Tekrar Küçülür mü

Göbek deliğinden yerleştirilen silikon boş bir halde yerleştirildiğinden ve sedasyon ile daha sonra şişirildiğinden çok uzun yıllar sonrasında göğüslerdeki sedasyonun oranında çok az bir miktar küçülme olabilir. Ancak bu küçülme ciddi ölçülerde olmaz.

Göbek Deliğinden Meme Büyütme Ameliyatı Fiyatları;

Göbek Deliğinden Meme Büyütme Ameliyatı Fiyatları

Bu teknik kombine karın germe ile birlikte uygulandığından bir çok önemli kriter fiyatı belirlememizde etkin rol oynuyor. Bu yüzden hastalarımıza yanıltıcı bilgi vermemek ve güven kaybına yol açmamak için maalesef makalemizde fiyat bilgisi veremiyoruz.

Fiyat bilgisi için bize mail veya telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM

Yorumlarınızı Bekliyoruz… 🙂

Bu makale tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi veya teşhis niteliği taşımaz.

Makalemizde yer almayan ancak merak ettiğiniz soruları mail veya yorum yaparak bize ulaştırabilirsiniz.

Operatör Doktor Ali Mezdeği

389 Görüntülenme

Anahtar Kelimeler:

2 comments:

Nevin Nesrin20 Eylül 2017 at 12:12Reply

Hocam göbek deliğinden meme silikonu için fiyat alabilir miyim?
Bir de meme altı kesesine göre dezavantajı nedir?

admin27 Eylül 2017 at 08:52Reply

Merhaba Nevin hanım silikon ile göğüs büyütme operasyonlarında en doğru fiyat bilgisini muayene bulgularına göre verebiliriz. Ancak İstanbul dışında oturuyorsanız da mail veya WhatsApp tel. Fotoğraf göndererek de fiyat alabilirsiniz.