G Noktası Büyütme Estetiği

G Noktası Büyütme Estetiği

Nedir? Vajenin ön duvarında iç kısmında lokalize olan biraz kabarık nerdeyse bir mercimek yada nohut hacmi kadar büyüklüğü olan bir tümsek olarak isimlendirebiliriz.

G noktası büyütme işlemlerinde öncelikle hastanın klinik ortamında muayene edilmesi gerekir. G noktası vajinanın neresinde? Bayanlar çoğu zaman G noktalarının nerede olduğunu genital bölgeleri ile oynarken genital bölgelerine dokunurken keşfede biliyor ve bulabiliyorlar.

Amaç: Yaptığımız G noktası büyütmenin mantığında ise cinsel ilişki sırasın da bu kabarıklığın yani tümseğin çıkıntısını artırarak daha fazla temas yüzeyi oluşturmak ve bu temas yüzeyi ile cinsel ilişkinin kalitesini artırarak orgazm olma yani boşalmayı kolaylaştırmaktır.

Operasyonun temel mantığı budur.

Büyütme yani G noktası dolgunlaştırma işleminde teorik olarak hyalüronik asit içeren dolgular kullanabiliriz. Yani dudak ve yüz dolgunlaştırmada kullanılan dolguları G noktasında da kullanabiliriz. Ya da yağ enjeksiyonu ile de büyütebiliriz. Bu işlem sadece G noktası büyütme işlemi olabileceği gibi vajina daraltma ameliyatı ile birlikte de yapılabilir.

Neticelerden bahsedecek olursak cinsel ilişki esnasında inanılmaz derecede orgazm kalitesini artırır.

G noktası Büyütme Fiyatları;

Vajina Büyütme

G noktası büyütme işlemlerinde fiyat belirlenirken muayene bulguları, işlem ile beraber vajina daraltma estetiği de uygulanacak mı? G noktası hangi yöntemle büyütülecek? Gibi kriterler önemlidir. Ayrıca her doktorun fiyat politikası da farklıdır. Bu yüzden makalemizde yanıltıcı olmaması için herhangi bir fiyat bilgisi veremiyoruz.

Fiyat bilgisi için bize mail veya telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM

Yorumlarınızı Bekliyoruz… 🙂

Bu makale tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi veya teşhis niteliği taşımaz.

Makalemizde yer almayan ancak merak ettiğiniz soruları mail veya yorum yaparak bize ulaştırabilirsiniz.

Operatör Doktor Ali Mezdeği

276 Görüntülenme

Anahtar Kelimeler: