Burun Dolgusu

Görsel Anlatımlı Videolar

Bilindiği gibi burun estetiği operasyonları burundaki şekil bozukluklarına göre farklı operasyon teknikleri ile ameliyat ile veya ameliyatsız olarak yapılabilmektedir.

Bir burundaki şekil bozukluğunun derecesi, hastanın muayene bulguları ve hastanın istediği üzerine yapılan bu işlemlerde günümüzde birçok teknik geliştirilmiş ve geliştirilmeye de devam ediyor. Bu yazımda sizlere ameliyatsız olarak gerçekleştirilen burun dolgusu estetiği hakkında bir miktar bilgi vermeye çalışacağım.

Öncelikle Burun Dolgusunun Ne Olduğunu Açıklamak İsterim?

burun dolgusu estetiği

Burun dolgusu işlemleri ameliyatsız burun estetiği tekniklerinden birisi olup hastaneler dışında kliniklerde bile uygulanabilen son derece basit ve netice olarak efektif işlemlerdendir. Burudaki ufak deformitelere uygulanan bu işlem doğru bir şekilde uygulandığında hasta beklentisini kesinlikle karşılayabilir diyebiliriz.

Burun Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Burun Dolgusu Nasıl Uygulanır

Dudak dolgusunda kullanılan dolgu maddeleri ile ya da vücuttan alınan bir miktar yağın burundaki şekil bozukluğunun olduğu bölgeye enjekte edilmesi şeklinde uygulanır. Ne kadar sürer? Ortalama 45 dakika ile 1 saat arasında sürer. Burun dolgusu işlemi klinikte uygulanacak kadar konforlu ve kolay olduğundan hasta işlemden hemen sonra taburcu edilebilir. Hasta bu işlemden hemen sonra bile hasta günlük hayatına dönebilir

Kimler Burun Dolgusu Yaptıra Bilir?

Kimler Burun Dolgusu Yaptıra Bilir

Açıkçası bu işlemi cerrahi olarak burun estetiği ameliyatı olmak istemeyen herkes olamaz. İşlemin beklentiyi karşılaması ve netice olarak estetik bir sonuç elde edilebilmesi için hastanın muayene bulguları çok önemlidir.

Daha Önce Burun Estetiği Olmuş Birisi Burun Dolgusu Olabilir mi?

burun dolgusu fiyatları

Tabi ki uygulanabilir. Hatta minimal sorunlardan dolayı revizyon ameliyatı düşünen hastalar için çok çok iyi bir alternatif diyebilirim.

Burun Dolgusu İşlemi Olabilecek Burun Yapısına Örnekler;

Burun Dolgusu İşlemi

Mesela burun kemerinde doğuştan, bir kaza sonrası ya da bir burun estetiği ameliyatı sonrası oluşabilecek minik çöküklere karşı son derece kullanışlı bir teknik olabilir. Bunun dışında yüzey dengesizlikleri ve asimetri için de son derece uygun bir tekniktir diyebilirim.

Burun Dolgusu Fiyatları;

ameliyatsız burun estetiği

Burun dolgusu estetiğinde fiyat bilgisi belirlenirken muayene bulgularının ve işlemin yağ enjeksiyonu ile mi yoksa dolgu ile mi yapılacağının belirlenmesi gerekir. Bu yüzden makalemizde bu işlem ile ilgili bir ücret bilgisi veremiyoruz.

Fiyat bilgisi için bize mail veya telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM

Yorumlarınızı Bekliyoruz… 🙂

Bu makale tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi veya teşhis niteliği taşımaz.

Makalemizde yer almayan ancak merak ettiğiniz soruları mail veya yorum yaparak bize ulaştırabilirsiniz.

Operatör Doktor Ali Mezdeği

 

159 Görüntülenme

Anahtar Kelimeler:

2 comments:

Zülal güvensel13 Nisan 2017 at 17:52Reply

Burun dolgusu fiyatı hakkında bilgi alabilirmiyim rica etsem

admin13 Nisan 2017 at 20:02Reply

Merhaba Zülal hanım fiyat bilgisi için mail veya telefon yolu ile iletişime geçebilirsiniz