Aquafilling ile Popo Büyütme

Görsel Anlatımlı Videolar

Özellikle kadınlarda popo yani kalça bölgesi vücut bütünlüğünde çok önemli bir parçadır. Ayrıca popo bölgesi çekicilik ve vücut güzelliğini de tamamlayan bir bölgedir.

Kalça bölgesi bayan veya erkeklerde genetik faktörlerden dolayı yeterince belirgin, gelişmemiş olabilir. Mesela normal vücut indeksine göre bir bayanın boy ve kilo indeksi standart olmasına karşın poposu ideal ölçülerde olmayabilir. Böyle olunca da etek gibi, pantolon gibi kıyafetlerin giyildiği zamanlarda arkadaki olması gereken kalça çıkıntısı olmaz. Popo sanki yokmuş gibi dümdüz durur. Bu görüntüde estetik açıdan pek hoş bir görüntü değildir.

aquafilling ile popo büyütme

Peki bu tarz bir kalça ( popo ) yapısına sahip bir bayan ya da erkek ne yapabilir? Bu görüntüyü nasıl değiştirebilir?

Estetik cerrahide birçok farklı ameliyatsız ve cerrahi işlem yapıldığı gibi popo bölgesini de büyütmek ve dolgunlaştırmak için tabiri caiz ise popoya çekicilik kazandırmak için yapılan farklı teknik ve yöntemler mevcuttur. Bu yazımda ameliyatsız olarak aquafilling ile popo ( kalça ) büyütme estetiği hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Aquafilling ile kalça büyütme estetiğinden bahsetmeden önce aquafilling nedir? Bunu söylemek isterim. Aquafilling dediğimiz madde sıvı bir jel kıvamında ki dolgu maddesinin ismidir. Ameliyatsız göğüs büyütme, dudak dolgunlaştırma ve popo büyütme estetiği tarzı işlemlerde kullanılır. Sağlık açısından hiç bir zararı yoktur ve uygulandığı bölgenin yapısına göre kalıcılık süresine sahiptir.

Kimler Aquafilling ile Popo Büyütme Estetiği Olabilir?

kalça estetiği

Poposundan memnun olmayan ama silikon koydurmak istemeyen ve yağ enjeksiyonu istemeyen ya da vücudunda bu işlem için yeterince yağ olmayan hastalara uygulanan ameliyatsız popo büyütme işlemidir.

Aquafilling ile Popo Büyütme İşlemi Nasıl Yapılır?

Aquafilling ile Popo Büyütme İşlemi Nasıl Yapılır

Öncelikle muayene bulguları sonucu popoya enjekte edilecek dolgu miktarına karar verilir. Daha sonra Lokal anestezi ile kalça bölgesi uyuşturulur. Uygulama çok ince bir kanül vasıtası ile yapılır. İstenilen bölgeye en az 150 cc tercihen 200 cc 250 cc hatta bazen daha fazla olacak şekilde aquafilling dolgusu enjekte edilir. İşlem yapılır yapılmaz popolar daha belirgin bir hacme ulaşır.

Aquafilling ile Popo Büyütme Fiyatları;

kalça

Diğer estetik popo büyütme ameliyatlarında olduğu gibi aquafilling ile kalça büyütme estetiği fiyatlarının belirlenmesinde de muayene bulguları çok önemlidir. Popoya kaç tüp dolgu enjekte edileceği, işlemin nerede yapılacağı operasyon fiyatında doğrudan etkili olduğundan maalesef makalemizde herhangi bir fiyat bilgisi veremiyoruz.

Fiyat bilgisi için bize mail veya telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM

Yorumlarınızı Bekliyoruz… 🙂

Bu makale tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi veya teşhis niteliği taşımaz.

Makalemizde yer almayan ancak merak ettiğiniz soruları mail veya yorum yaparak bize ulaştırabilirsiniz.

Operatör Doktor Ali Mezdeği

944 Görüntülenme

Anahtar Kelimeler:

3 comments:

Sema gur27 Mart 2017 at 23:42Reply

Merhaba ben sema hollandada yasiyorum ve aquafilling ile popo kalca buyutmek istiyorum lutfen detayli bilgi alabilirmiyim ve fiyat bilgisi tesekkurler

Ebru22 Ağustos 2017 at 05:23Reply

Ben almanyanin sehri berlinden yaziyorum aquafilling hakkinda detayli bilgi edinmek isriyorum yani bilhasa fiyat hakkinda maalesef suan kliniginize gelemiyecegim uzaklindan dolayi bana nekadardan baslayip fiyatin nekadar cikdini yazarsaniz cok sevinirim

admin25 Ağustos 2017 at 10:44Reply

Merhaba Ebru hanım maalesef internet uzerinden fiyat bilgisi veremiyorum. Klinigimizi arayarak fiyat bilgisi ve operasyon hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.