Aquafilling ile Göğüs Büyütme

Görsel Anlatımlı Videolar

Aquafilling ameliyatsız göğüs büyütme tekniklerinden birisidir. Jel kıvamında su içerikli bir dolgudur.

Ne kadar kalıcıdır? İçeriği sayesinde ortalama 5 yıl boyunca işlemi yaptıran hastanın göğüslerinde kalabilmektedir. Aquafilling  göğüs büyütmenin dışında popo büyütme amacı ile de kullanılabilir.

Hangi anestezi türü ile yapılır? Uygulama sırasında lokal anestezi kullanılır. Dolayısıyla hasta tamamen bayıltılmadan ve herhangi bir kesi izi ameliyat olmadan istenilen boyutta hacimde göğüsler elde etmek mümkün olur.

Uygulama steril şartlarda yapılmalıdır.  Ortalama 1 saat sürer ve hasta işlemden hemen sonra normal hayatına devam eder. Aquafilling kimlere uygulanır? Göğüs büyütme ameliyatı olmak istemeyen silikon ya da yağ enjeksiyonu yaptırmak istemeyen ve genel anestezi almak istemeyen ancak göğüslerinin büyütülmesini isteyen hastalara uygulanır.

Daha önce böyle bir şey yapabilme şansımız yokken günümüzde ameliyatsız olarak aquafilling ile göğüsleri bir ya da iki beden büyütmek mümkündür.

Bu işlem hiçbir zaman çok büyük göğüsleri elde etmek amacı ile uygulanmamalıdır. Sadece 1 beden ya da en fazla 2 beden büyütmek ve göğüsleri toparlamak amacı ile yapılmalıdır.

Aquafilling ile göğüs büyütme işlemi göğüslere 150 cc den başlayarak 200 cc 250 cc gibi miktarlarda uygulanabilmektedir. Tabi ki bu hastanın göğüslerini hangi boylarda istediği nasıl olması gerektiği ile alakalı bir durumdur.

Yukarıda da bahsettiğim gibi işlem lokal anestezi altında yapılır. Hasta işlemden hemen sonra normal hayatına da döner. 1 hafta sonra ise elde edilen sonuç ortalama 5 – 7 yıl kalıcı olacak sonucumuzdur.

Aquafilling ile Göğüs Büyütme Fiyatları;

Aquafilling ile Göğüs Büyütme Fiyatları

Aquafilling dolgusu ile büyütülen göğüslerde fiyatın belirlenmesi için göğüslere enjekte edilecek dolgu miktarı, hastanın muayene bulguları gibi faktörler fiyatı belirlememizde ana etken olduğu için maalesef makalemizde herhangi bir fiyat bilgisi veremiyoruz.

Fiyat bilgisi için bize mail veya telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM

Yorumlarınızı Bekliyoruz… 🙂

Bu makale tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi veya teşhis niteliği taşımaz.

Makalemizde yer almayan ancak merak ettiğiniz soruları mail veya yorum yaparak bize ulaştırabilirsiniz.

Operatör Doktor Ali Mezdeği

 

358 Görüntülenme

Anahtar Kelimeler: