3D Jinekomasti

Görsel Anlatımlı Videolar

3 Boyutlu (3d) Jinekomasti Nedir ?

3d jinekomastiyi anlatmadan önce jinekomasti nedir sorusunun cevabını vermemiz gerekir. Jinekomasti farklı nedenlerden erkekteki meme ( göğüs ) büyümesi ve sarkması olarak tarif edebiliriz.

3d jinekomasti de ise sadece göğüs büyümesini değil göğüs kafesinin tamamının düzenlenmesi ve şekillendirilmesi ameliyatıdır.

3d Jinekomasti Ameliyatının Artıları;

Jinekomasti Ameliyatı Yaş Sınırı

3d jinekomasti ameliyatında esasen mantık klasik jinekomasti ile benzerdir. Ancak 3d daha efektif daha iyi neticeler elde edilebilen bir tekniktir. Göğüs kafesinde göğüsün alt kısmında küçük bir kesi yapıyoruz ve göğüs kafesindeki ve meme deki yağ ve süt bezi dokusunu vaser liposuction yaparak alıyoruz. Tabi 3d jinekomasti de sadece meme ucu bölgesine müdahale etmemiz yeterli olmuyor 3 boyutlu bir düzelme elde etmek istiyorsak neticenin süper olmasını arzu ediyorsak daha geniş bir alanda çalışarak göğüs kafesinin tamamını hatta koltuk altına doğru 3 boyutlu olarak çözümlememiz gerekiyor ameliyat esnasında.

3D Jinekomasti Ameliyatının Başarı Oranı;

Jinekomasti Ameliyatını Sigorta Karşılar mı

3d Jinekomasti ameliyatı sonrasında başarı oranı %99’un üzerindedir. Hem de tek seferde yapılan ameliyatları kastediyorum herhangi bir revizyon cerrahisi gerekmeksizin. Dolayısıyla  hem yaptığımız vaka sayısı hem bilgi birikim tecrübemiz bu ameliyatlarda çok yüksek oranda başarılı olmamızı sağlıyor.

3D Jinekomasti Ameliyatı Vücutta İz Kalır Mı?

Kaç Kiloya Kadar Jinekomasti Yapılabilir

3D Jinekomasti tekniği kullanılarak yapılan bir ameliyat sonrasında vücudunuzda herhangi bir iz %99.9 kalmaz.

Çünkü 3D jinekomasti tekniğinde  göğüs ucu etrafına çevresinin tamamı yada çevresinin alt kısmına hilal şeklinde bir kesi yapmıyoruz. Sadece göğüsün alt tarafına 6 – 7 milimetre uzunluğunda çok minik bir kesi yapıyoruz. Siz bunu ameliyatınızın üzerinden 3 – 4 ay geçtikten sonra çoğunlukla göremiyorsunuz bile çok minik çok küçük bir kesi olduğu için dolayısıyla 3D tekniği ile uyguladığımız jinekomasti ameliyatlarımız izsizdir.

3D jinekomasti Ameliyatı Fiyatarı;

Normal şartlarda 3d jinekomasti ameliyatlarının fiyatları klasik liposuctiona göre yüksek olması gerekir. Çünkü 3d jinekomasti de sadece jinekomasti olan bölge değil göğüs kafesinin bütünü şekillendirilir. Ancak jinekomasti ameliyatlarının tümünde biz aynı maliyeti sunarak yapıyoruz.

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM

Yorumlarınızı Bekliyoruz… 🙂

Bu makale tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi veya teşhis niteliği taşımaz.

Makalemizde yer almayan ancak merak ettiğiniz soruları mail veya yorum yaparak bize ulaştırabilirsiniz.

Operatör Doktor Ali Mezdeği

146 Görüntülenme

Anahtar Kelimeler: